Dołącz do klubu
logo Pro Progressio

Ambasadorowie

Ambasadorowie Pro Progressio - Białe Tygrysy, to osoby, które w pełni identyfikują się z naszą pracą i reprezentują Pro Progressio w swoich miastach i krajach.

White tigers

Nasi Ambasadorowie

Elias van Herwaarden Bruksela // Belgia
Elias van Herwaarden
Więcej
Szymon Kryczka Częstochowa / Polska
Szymon Kryczka
Więcej
Agnieszka Walter Dolina Krzemowa // USA
Agnieszka Walter
Więcej
Maciej Kandybowicz Gdynia // Polska
Maciej Kandybowicz
Więcej
Piotr Pawłowski Katowice // Polska
Piotr Pawłowski
Więcej
Sebastian Osuch Kraków // Polska
Sebastian Osuch
Więcej
Michał Grabowiecki Lublin // Polska
Michał Grabowiecki
Więcej
Sebastian Bedekier Poznań // Polska
Sebastian Bedekier
Więcej
Andon Simeonov Sofia // Bułgaria
Andon Simeonov
Więcej
Aleksander Znosko-Czarnecki Szkoły Wyższe
Aleksander Znosko-Czarnecki
Więcej
Marcin Piątkowski Trójmiasto // Polska
Marcin Piątkowski
Więcej
Monika Reszko Trójmiasto // Polska
Monika Reszko
Więcej
Mariusz Wiśniewski Trójmiasto // Polska
Mariusz Wiśniewski
Więcej
Dorota Nowak Warszawa // Polska
Dorota Nowak
Więcej
Izabela Kazimierska Warszawa // Polska
Izabela Kazimierska
Więcej
Paweł Łopatka Wrocław // Polska
Paweł Łopatka
Więcej
Przemysław Sławiński Łódź // Polska
Przemysław Sławiński
Więcej

Jak zostać Ambasadorem?

Jak zostać Program Ambasadorski "Białe Tygrysy" jest projektem non-profit i kierowany jest do osób, które już są zatrudnione w sektorze outsourcingu lub nowoczesnych usług dla biznesu i są zainteresowane wsparciem działań Pro Progressio.

Ambasadorowie wspierają oraz reprezentują Pro Progressio w regionach, dbając o dobry wizerunek branży BSS oraz Pro Progressio. W jednym regionie może być wielu Ambasadorów, z którymi Pro Progressio współpracuje i wymienia się doświadczeniem oraz szeregiem wartościowych informacji.

Ambasadorów powołuje Prezes Pro Progressio.

Czego oczekujemy

Pro Progressio bardzo wysoko ceni sobie etykę pracy i profesjonalizm. Dokładnie tych dwóch cech oczekujemy od naszych Ambasadorów. Białe Tygrysy, to profesjonaliści, osoby posiadające doświadczenie i nieposzlakowaną opinię w swoich branżach i środowisku biznesowym, w którym na co dzień pracują.

Od naszych Ambasadorów oczekujemy godnego reprezentowania Pro Progressio w Polsce, Europie i na świecie. Wierzymy, że dzięki otwartości i chęci dzielenia się wiedzą i doświadczeniem wspólnie możemy wpływać na pozytywny i dynamiczny rozwój outsourcingu i sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

Dzięki Ambasadorom, Pro Progressio uzupełnia i rozwija wiedzę o wyzwaniach i trendach jakie obowiązują w branży BSS. W tym zakresie oczekujemy od naszych Ambasadorów bieżącej komunikacji.

Co oferujemy

W Pro Progressio posiadamy szeroki dostęp do wielu informacji, którymi na bieżąco dzielimy się z naszymi Ambasadorami. Zależy nam na tym, aby Ambasadorowie byli dobrze poinformowali i mogli w pełni reprezentować Pro Progressio w swoich regionach.

Rekomendujemy naszych Ambasadorów jako prelegentów na wydarzenia biznesowe zgodne z kompetencjami i doświadczeniem posiadanym indywidualnie przez każdego z Białych Tygrysów.

Nasi Ambasadorowie mają także zagwarantowaną obecność na każdym z wydarzeń biznesowych organizowanych przez Pro Progressio, w tym na naszym flagowym BSS Forum oraz Gali Outsourcing Stars.

Chętnie wspieramy także inicjatywy podejmowane bezpośrednio przez naszych Ambasadorów, wspierając ich naszymi mediami i kontaktami.

Kontakt

© 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Pro Progressio.
Agnieszka Walter Dolina Krzemowa // USA

Agnieszka Walter, Założycielka firmy Star Hunt - Executive Search oraz Współzałożycielka SparkSub&Consulting. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej zarówno w Polsce jak i w Europie. Wcześniej zarządzała projektami międzynarodowymi w Grafton Recruitment w Dublinie a przez ostatnie 10 lat jako Dyrektor Generalna pracowała dla firm takich jak CPL Jobs i Kelly Services w Polsce.

Aktualnie specjalizuje się w projektach executive search, doradza klientom w zakresie HR oraz pomaga inwestorom zagranicznym otwierać przedstawicielstwa w regionie CEE. Ukończyła Muskingum University w USA, Universität Passau w Niemczech oraz Uniwersytet Warszawski.

Do grona Białych Tygrysów Pro Progressio dołączyła w sierpniu 2018.

Aleksander Znosko-Czarnecki Szkoły Wyższe

Ukończył z wyróżnieniem magisterium ze strategicznego zarządzania marką na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz magisterium z zarządzania w nowoczesnej gospodarce na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

W 2023 roku został laureatem konkursu Młode Talenty w kategorii „Wybitny sukces przedsiębiorczy”, który to organizowany jest przez Dolnośląski Klub Kapitału. Aktualnie pisuje artykuły z zakresu strategii marek oraz modeli kompetencyjnych przyszłości, przymierzając się tym samym do rozpoczęcia studiów doktoranckich.

Zawodowo związany z marketingiem strategicznym oraz branżą HR. Po godzinach pasjonat sztuki, motoryzacji i technologii.

Andon Simeonov Sofia // Bułgaria

Andon Simeonov jest dyrektorem generalnym SoftServe Bułgaria i pierwszym pracownikiem bułgarskiego oddziału, który liczy obecnie 600 pracowników w różnych dziedzinach związanych z IT. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i projektami w dynamicznym i zmieniającym się środowisku, zdobyte na wielu wysokich stanowiskach w sektorze telekomunikacyjnym, w tym w takich firmach jak Megalan, Mnetwork czy Mobiltel, obecnie A1.

Andon posiada tytuł magistra telekomunikacji uzyskany na Politechnice w Sofii, tytuł Global Executive MBA uzyskany na Uniwersytecie Biznesu i Ekonomii w Wiedniu oraz tytuł magistra ekonomii i zarządzania biznesem uzyskany na Uniwersytecie Minnesoty.

Jest liderem społeczności WU Executive Alumni w Bułgarii, a także mentorem w Founder Institute (jeden z największych na świecie programów akceleracyjnych dla startupów)

Od roku 2023 jest Ambasadorem Pro Progressio w Bułgarii

Dorota Nowak Warszawa // Polska

Posiada bogate doświadczenie zdobyte w renomowanych międzynarodowych korporacjach, w tym, w firmach z branży doradczej, takich jak PwC Polska, Bain&Company, Kelly Services, Manpower. Dotychczas pełnione funkcje związane były z obszarami: HR, rekrutacja, zarządzanie globalnymi projektami, office management. Jest ekspertką w dziedzinie rekrutacji Talentów do branży outsourcingowej, zarządzania projektami rekrutacji wolumenowych, a także specjalistą w zakresie rekrutacji do branży konsultingowej w Polsce oraz w Europie. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w roli doradcy Klienta ze znaczącym wpływem na rozwój sektora usług wspólnych w Polsce.

Od kwietnia 2017 pełni rolę Partnera Zarządzającego w firmie HCIT Masters Advisory, zaś Białym Tygrysem Pro Progressio jest od września 2017.

Elias van Herwaarden Bruksela // Belgia

Elias współpracował z ponad 650 firmami w kwestiach związanych z biznesem transgranicznym, ze szczególnym uwzględnieniem usług biznesowych i BPO, prowadząc 150 projektów lokalizacyjnych i zaopatrzeniowych na całym świecie. Ma głęboką wiedzę specjalistyczną w zakresie wyszukiwania nowych lokalizacji, optymalizacji portfela, alokacji procesów i wdrażania projektów. Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań, które działają, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki wpływające na sukces biznesowy: np. zasoby ludzkie, nieruchomości, wpływ środowiska regulacyjnego i zachęty inwestycyjne. Zajmował stanowiska kierownicze w Price Waterhouse, Andersen i Deloitte, łączył solidne metodologie z głębokimi praktycznymi spostrzeżeniami. Elias prowadzi obecnie Locationperspectives - specjalistyczną firmę konsultingową zajmującą się doradztwem lokalizacyjnym i sourcingowym - z siedzibą w Brukseli w Belgii. Jest wykładowcą międzynarodowej strategii biznesowej na dwóch uniwersytetach i jest także członkiem Site Selectors Guild.

Dołączył do grona Ambasadorów Pro Progressio w maju 2020 r.

Izabela Kazimierska Warszawa // Polska

Izabela zarządza pionem RPO w firmie rekrutacyjnej Devire, realizując projekty wolumenowe związane z budową nowych inwestycji czy też rozbudową już istniejących między innymi dla sektora GBS / SSC/ BPO. Posiada 16-letnie doświadczenie w zakresie marketingu inwestycyjnego, współpracy z inwestorami z Polski i z zagranicy oraz w zarządzaniu projektami. Przez ostatnie 14 lat związana głównie z sektorem Usług Wspólnych na rynku polskim. Obecnie jest odpowiedzialna za rozwój współpracy oraz budowę partnerstw strategicznych z klientami, dostawcami i stowarzyszeniami branżowymi BSS.

Ocenia, bada i wprowadza nowe rozwiązania oraz możliwości biznesowe z zakresu HR dla klientów z sektora Usług Wspólnych. Jest ekspertką w zakresie analizy zasobów ludzkich, doskonalenia procesów i redukcji kosztów zatrudnienia. Współpracowała i realizowała projekty dla firm z sektorów ICT, Finansowego, Farmaceutycznego, Logistycznego, Retail, Przemysłowego, Energetycznego i sektora publicznego.

Maciej Kandybowicz Gdynia // Polska

Maciej opowiada za reprezentację najemców na trójmiejskim rynku biurowym i rozwój firmy Knight Frank w tej części kraju. Wykorzystuje do tego swoje 16 letnie doświadczenie zdobyte w branży real estate, wcześniej pracując dla takich firm jak Hines, Torus czy Vastint. Maciej odpowiadał bezpośrednio za pozyskanie takich najemców jak: Grupa Wirtualna Polska, Damen, MOWI czy PZU Zdrowie. Ma na koncie wiele transakcji najmu przeprowadzonych w Trójmieście.

Maciej jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego, o specjalności Diagnozowanie Ekonomiczne i Funkcjonowanie Przedsiębiorstw. Ukończył także studia podyplomowe z zarządzania sprzedażą w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Białym Tygrysem Pro Progressio jest od maja 2018.

Marcin Piątkowski Trójmiasto // Polska

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada blisko 15-letnie doświadczenie i szeroką wiedzę nt. pozyskiwania i obsługi inwestorów. Zajmował się bezpośrednio lub nadzorował przygotowanie wielu kompleksowych ofert inwestycyjnych, studiów lokalizacyjnych i studiów wykonalności. Współtwórca inicjatywy Invest in Pomerania, która dwukrotnie została uznana przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu za najlepszą instytucję wspierającą inwestorów. Od marca 2017 roku związany z firmą Torus. Pełni funkcję Dyrektora Działu Komercjalizacji zarządzającego zespołem odpowiedzialnym za najem przestrzeni biurowych i magazynowych w realizowanych przez spółkę inwestycjach.

Wieloletni przyjaciel Pro Progressio, w gronie Białych Tygrysów od września 2017.

Mariusz Wiśniewski Trójmiasto // Polska

Mariusz ma ponad 10 letnie doświadczenie w branży nieruchomości reprezentując najemców podczas transakcji w całej północnej Polsce. Ma na swoim koncie ponad 100 transakcji, których wartość przekracza 200 mln USD. Od 2011 roku obsługuje co drugą transakcję na rynku biurowym w Trójmieście. Uczestniczył w najtrudniejszych negocjacjach na trójmiejskim rynku nieruchomości ostatnich lat (m.in. Arla Foods, Epam, Sii, Intel, Alexander Mann Solutions, Staples, Swarovski oraz Bank BPH). Mariusz z sukcesem nadzorował wdrażanie wszystkich głównych linii biznesowych CBRE (BCD, WPS, Design) w północnej Polsce i nieustannie ma wkład w ich skuteczny rozwój.

Białym Tygrysem Pro Progressio jest od lipca 2017.

Michał Grabowiecki Lublin // Polska

Rdzenny mieszkaniec Lublina i pasjonat wschodniej Polski. Absolwent ekonomii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej, gdzie przez dziesięć lat był członkiem kadry akademickiej. Przez pięć lat był odpowiedzialny za rozwój branży IT i przyciąganie nowych inwestorów z sektora BSS do Lublina. Obecnie w Cushman & Wakefield zajmuje się doradztwem na rynku komercyjnych nieruchomości biurowych we wschodniej Polsce. Pasjonat geopolityki, zwiedzania świata na rowerze poziomym i domowego warzenia piwa.

Do grona Białych Tygrysów Pro Progressio dołączył w czerwcu 2019.

Monika Reszko Trójmiasto // Polska

Psycholog biznesu, ekspert ds. komunikacji. Pracuje z właścicielami i zarządami firm oraz kadrą menedżerską. Jest autorką modelu S.E.N.S., który pomaga opanować chaos, zarządzać efektywniej, pracować z przyjemnością i poczuciem sensu. Angażuje się w projekty z jasno zdefiniowanym celem i określonymi wskaźnikami. Efektywność to dla niej suma wyniku finansowego i satysfakcji pracowników. To właśnie zaangażowanie pracowników warunkowane ich satysfakcją, jest dla niej gwarancją wyniku finansowego a także lojalności względem pracodawcy. W swoim dorobku ma ponad 6 tysięcy godzin szkoleniowych, 2,5 tysiące godzin konsultacji, wdrożone zmiany w ponad 100 firmach. Mówi się o niej, że zadaje pytania, na które należy i jednocześnie najtrudniej sobie odpowiedzieć.  Jeden z klientów, dziś przyjaciel, określił jej pracę słowami: „Profesjonalizm w atrakcyjnej formie. Trafność diagnozy i skuteczność zastosowanych rozwiązań. Cenna umiejętność pracy w niszowych branżach dodatkowo wzmocniona elastycznością.” 

W gronie Białych Tygrysów Pro Progressio jest od września 2017.

Paweł Łopatka Wrocław // Polska

Doświadczony Senior Manager na globalnych rynkach fintech. Były Członek Zarządu PMI i ABSL w Polsce. Mentor i coach europejskich startupów. Pracował dla Optiva, Nokia, Siemens, BBC, Softserve przy projektach dla klientów z listy Fortune 500. Absolwent Politechniki Opolskiej, Abertay University w Dundee oraz studiów doktoranckich z zakresu Zarządzania Strategicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Pomyślnie rozwinął Softserve do ponad 1200 współpracowników i 7 lokalizacji w Polsce, z jedną udaną akwizycją na swoim koncie.

Do grona Białych Tygrysów Pro Progressio dołączył w październiku 2018.

Piotr Pawłowski Katowice // Polska

Wykształcenie techniczne i zainteresowanie rynkiem nowoczesnych technologii pozwoliły mu w latach 90’tych ubiegłego wieku współtworzyć polski rynek ICT. Był m.in. jednym z pierwszych pracowników AB SA. (obecnie największy polski dystrybutor IT), dla którego tworzył oddziały i zarządzał sprzedażą regionalną. W Comarch CDN współtworzył pierwsze polskie systemy SaaS i odpowiadał za sprzedaż i marketing do sektora MSP. W Energis Polska / GTS Poland zarządzał sprzedażą krajową. Kilkuletnia przerwa od pracy w korporacjach zaowocowała stworzeniem firmy szkoleniowej NewSkills oraz start-up’u Shortevent.pl.

Powrócił do biznesu jako członek zarządu i dyrektor sprzedaży w Grupie 3S (3S SA., 3S Data Center SA., 3S BOX SA.), którą przeprowadził od pozycji niedużego regionalnego operatora telco i data center do ogólnopolskiego lidera w sprzedaży rozwiązań ICT. Odpowiadał m.in. za politykę akwizycyjną Grupy, która zaowocowała przejęciem krakowskiego Fibertechu i części datacentrowej integratora IT Works. Uczestniczył w procesie sprzedaży udziałów G3S do funduszu Enterprise Investors, z którym przez 4 lata współpracował nad rozwojem organizacji. Już jako CEO przeprowadził z sukcesem proces sprzedaży Grupy 3S, której nowym właścicielem został operator mobilny PLAY.

Po przeprowadzeniu procesu integracji spółek w ramach Grupy Play i 10-ciu latach pracy w Grupie 3S, zdecydował się wejść na Level2 i współtworzyć z Adamem Rudowskim innowacyjny fundusz venture capital – Level2 Ventures https://level2.vc/

Białym Tygrysem Pro Progressio jest od stycznia 2020.

Przemysław Sławiński Łódź // Polska

Dyrektor Operacyjny Pionu Usług w Infosys        

Od 13 lat pracuje w środowisku sektora usług biznesowych, pełniąc role menedżerskie i projektowe. Kierował globalnymi i lokalnymi zespołami w różnych procesach i branżach, w tym finansach, zakupach, master data oraz customer experience. Obecnie, jako dyrektor operacyjny pionu usług, koordynuje obsługę dziesięciu klientów Infosys Poland. Prywatnie jest szczęśliwym i dumnym ojcem i mężem. Pasjonuje się piłką nożną i lubi spędzać czas na świeżym powietrzu ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Sebastian Bedekier Poznań // Polska

Sebastian Bedekier - Partner i Dyrektor Regionalny w Poznaniu firmy Colliers International, do której dołączył w 2012 roku. Jest odpowiedzialny za rozwój firmy w Poznaniu i regionie, aktywne poszukiwanie klientów oraz doradztwo przy wynajmie powierzchni biurowej. Współpracuje z firmami z sektora finansowego, prawnego, audytorskiego, medycznego, informatycznego, nowych technologii, transportu lotniczego i wielu innych. Sebastian specjalizuje się w projektach typu BPO i SSC. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie współpracy z sektorem publicznym. Przed dołączeniem do Colliers Sebastian zajmował stanowisko Dyrektora Biura Obsługi Inwestorów i Promocji Inwestycji w Urzędzie Miasta Poznania. Odpowiadał za pozyskiwanie, doradztwo i obsługę firm zainteresowanych rozpoczęciem działalności na terenie Poznania i zachodniej Polski.

Do grona Białych Tygrysów Pro Progressio dołączył we wrześniu 2018.

Sebastian Osuch Kraków // Polska

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ze specjalnością: Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstw. Pracuje w Grupie Nowy Styl od blisko 10 lat. Pracując jako Project Manager koordynował i wspierał największe projekty sprzedażowe w Polsce. W kolejnych latach był odpowiedzialny za kreowanie działań sprzedażowych, głównie w południowej Polsce. Od ponad czterech lat koordynuje strategię Grupy Nowy Styl dla specjalistycznego rynku BPO/SSC/ITO. Odpowiada za kreowanie nowej koncepcji podejścia do branży, opartej na tworzeniu interdyscyplinarnych zespołów łączących działania sprzedażowe, HR, marketingowe z profesjonalistami z tych obszarów. Od stycznia 2018 roku zarządza sprzedażą w miastach regionalnych w Polsce.

Do grona Białych Tygrysów Pro Progressio dołączył w czerwcu 2018.

Szymon Kryczka Częstochowa / Polska

Od zawsze interesował się informatyką, sprzedażą, marketingiem oraz tematami pokrewnymi. Dzięki tej mieszance jest na bieżąco w kwestiach rozwiązań technicznych oraz marketingu. Przeszedł drogę zawodową od Młodszego specjalisty ds. IT przez Administratora systemów IT, gdzie koordynował duże projekty w międzynarodowej firmie Exact Systems, działającej w 14 krajach na świecie. Po 10 latach ta droga doprowadziła go do własnego biznesu i od 2018 roku jest przedsiębiorcą – właścicielem R88.pl czyli Studia Usług Internetowych.

Od 2019 organizuje spotkania networkingowe LinkedIn Local Częstochowa. Od 2020 jest członkiem Zarządu w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w Częstochowie. Aktywnie uczestniczy w życiu klubu biznesowego Skra Business Lounge przy 1wszo ligowym Klubie Sportowym SKRA Częstochowa.

Od listopada 2021 dołączył do grona Białych Tygrysów - Ambasadorów Pro Progressio, których reprezentuje w Częstochowie.